Majówkowy wyjazd na Mazury

Odpocznij w trakcie długiego weekendu wśród mazurskich krajobrazów.

Zastanawiasz się, gdzie spędzić majówkę w tym roku?

Piękno przyrody i łono natury to zawsze dobry pomysł. Zapraszamy do Ublika, w którym przyjemnie spędzisz czas z rodziną lub przyjaciółmi. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Mazury z pewnością Cię nie zawiodą.

Tutaj pogoda dopisuje praktycznie o każdej porze roku. Wśród promieni słonecznych i dzięki obcowaniu z naturą naładujesz akumulatory do pełna na następne miesiące.

NASZA OBIETNICA

Pięknie spędzony czas na majówkowym urlopie.

Zachwycające mazurskie widoki

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Hotel usytuowany w dawnym pałacu

Pyszne i świeże posiłki

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Zanim zdecydujesz się u nas zatrzymać, zobacz, na co możesz u nas liczyć. Gwarantujemy niezapomniane chwile i dużo uśmiechu!

Termin i koszt

Oferta obowiązuje w terminie od 30.04.2019 do 05.05.2019. Konieczna jest rezerwacja minimum 4 noclegów. Koszt pobytu zależy od liczby uczestników wyjazdu i wielkości pokoju – od 150 zł do 600 zł za dobę.

Posiłki

Zapewniamy przepyszne posiłki 3 razy na dzień – śniadanie i kolację w formie szwedzkiego stołu oraz obiad. Przygotowujemy je na bieżąco zawsze ze świeżych, lokalnych składników.

Atrakcje

U nas nie będziesz się nudzić! Proponujemy m.in. miejsce do grillowania na plaży, wynajem leżaków, sprzętu wodnego i rowerów, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie hotelu znajduje się także szybkie Wi-Fi.

Zorganizuj udaną majówkę dla siebie i bliskich. Postaw na hotel Ublik!