Pobyt zorganizowany dla sportowców w hotelu Ublik

Jezioro Mazury

Odpoczynek i sportowe wyzwania w znakomitym towarzystwie

Nasze wyjazdy to nie tylko okazja do odkrywania nowych miejsc jakimi są Mazury i Nasz hotel Ublik, ale także do intensywnego uprawiania waszych ulubionych dyscyplin sportowych. To sposób nie tylko na rozwój umiejętności, ale także niezapomniane wspomnienia.

Warto łamać stereotypy

Nie tylko morskie powietrze ma zdrowotne właściwości. Na Mazurach znajduje się bogactwo natury, która w pozytywny sposób oddziałuje na zdrowie fizyczne i psychiczne. Wystarczy tylko zamienić morze na jezioro i rozkoszować się chwilą!

NASZA OBIETNICA

Udany pobyt dla sportowców chcących odpoczywać i rozwijać swoje umiejętności.

Indywidualnie ustalany termin pobytu

Pełne wyżywienie i komfortowe noclegi

Różnorodne atrakcje w cenie (m.in. kajaki, boisko czy siłownia)

Możliwość rozszerzenia pakietu atrakcji (m.in. przejażdżka bryczką, zabawa taneczna, rehabilitacja)

OTOCZENIE HOTELU

Nic tak nie wpływa kojąco na ciało i umysł jak obcowanie z naturą. U nas można na to liczyć – wstarczy parę kroków, by znaleźć się w istnym raju.

Jezioro Ublik Mały

Najsłynniejsze jezioro w tej części Polski. Wokół niego znajdują się trasy wycieczkowe idealne dla seniorów i widoki, które zostają w pamięci na długo.

Las Ublicki

Kwintesencja mazurskiej natury. Tutaj grupa zrelaksuje się i odpocznie od rzeczywistości. Idealne miejsce do podziwiania rzadkiej roślinności i podpatrywania zwierząt, np. żubra, jelenia czy czarnego bociana.

Szwajcaria Orzyska

To kompleks 7 jezior, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia. W tym miejscu można wybrać się na rower, zwiedzanie okolicy lub na wesoły spacer w grupie.

Relaksujący pobyt dla sportowców w otoczeniu natury? Postaw na hotel Ublik!