Sala bankietowa

Zorganizuj z nami niesamowite przyjęcie, o jakim zawsze marzyłeś.

Czeka Cię ważna uroczystość i chciałbyś, by odbyła się w odpowiednim miejscu? Poszukujesz sali na wesele? Mazury i hotel Ublik to najlepsze rozwiązanie!

Na naszej sali bankietowej zorganizujemy dla Ciebie takie uroczystości jak: wesele na Mazurach, przyjęcia komunijne, imieniny, urodziny, rocznice, jubileusze, spotkania integracyjne i bankiety. Dla Nowożeńców udostępniamy w cenie pobytu pokój hotelowy.

Nasza sala na wesele na Mazurach = Sala marzeń każdej pary

Sala jest całkowicie przeszklona i klimatyzowana. Na Twoje życzenie udekorujemy ją od początku od końca, jak również zorganizujemy oprawę muzyczną. Zapewnimy doskonałą, autorską kuchnię (menu w przygotowaniu) oraz przestronny parkiet z miejscem dla orkiestry. To wszystko sprawi, że Twoje wesele na Mazurach będzie niezapomniane!

Zobacz menu weselne nr 1

Zobacz menu weselne nr 2

Zobacz menu weselne nr 3

Zobacz menu weselne nr 4

Zobacz cennik wesele

NASZA OBIETNICA

Zobacz, na co możesz liczyć, decydując się na salę bankietową w Ubliku.

Piękne wnętrza sali

Atrakcyjna cena

Przepyszne jedzenie

Świetna zabawa

NASZE ZALETY

Dlaczego warto na nas postawić?

Kompleksowość działań

Nie masz czasu na pełną organizację imprezy? Zostaw to nam. Menu, muzyka, dekoracje – odciążymy Cię w tych kwestiach!

Zaangażowana personalizacja

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy mowa o weselu na Mazurach, czy o urodzinach. Poznajemy ich jubilatów i organizatorów, by dopasować poszczególne aspekty do ludzi biorących udział w imprezie.

Piękna okolica

Bankiet na 200 osób w niedalekim otoczeniu najpiękniejszej polskiej przyrody? To możliwe! Mazurskie lasy i jeziora będą doskonałą ozdobą każdego przyjęcia i idealnym wytchnieniem, gdy już się skończy.

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od niezapomnianego przyjęcia.