Pobyt dla seniorów w hotelu Ublik

Organizujemy wycieczki dla zorganizowanych grup seniorów.

Odpoczynek i dobra zabawa w znakomitym towarzystwie

Kto powiedział, że na emeryturze zostaje tylko siedzenie w domu? Zapraszamy grupy seniorów do Ublika na Mazurach. To doskonały sposób, by maksymalnie się zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Warto łamać stereotypy

Nie tylko morskie powietrze ma zdrowotne właściwości. Na Mazurach znajduje się bogactwo natury, która w pozytywny sposób oddziałuje na zdrowie fizyczne i psychiczne. Wystarczy tylko zamienić morze na jezioro i rozkoszować się chwilą!

NASZA OBIETNICA

Udany pobyt dla seniorów, którzy cieszą się życiem.

Indywidualnie ustalany termin pobytu

Pełne wyżywienie i komfortowe noclegi

Różnorodne atrakcje w cenie (m.in. kajaki, boisko czy siłownia)

Możliwość rozszerzenia pakietu atrakcji (m.in. przejażdżka bryczką, zabawa taneczna, rehabilitacja)

OTOCZENIE HOTELU

Nic tak nie wpływa kojąco na ciało i umysł jak obcowanie z naturą. U nas można na to liczyć – wstarczy parę kroków, by znaleźć się w istnym raju.

Jezioro Ublik Mały

Najsłynniejsze jezioro w tej części Polski. Wokół niego znajdują się trasy wycieczkowe idealne dla seniorów i widoki, które zostają w pamięci na długo.

Las Ublicki

Kwintesencja mazurskiej natury. Tutaj grupa zrelaksuje się i odpocznie od rzeczywistości. Idealne miejsce do podziwiania rzadkiej roślinności i podpatrywania zwierząt, np. żubra, jelenia czy czarnego bociana.

Szwajcaria Orzyska

To kompleks 7 jezior, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia. W tym miejscu można wybrać się na rower, zwiedzanie okolicy lub na wesoły spacer w grupie.

Relaksujący pobyt dla seniorów w otoczeniu natury? Postaw na hotel Ublik!