Wyjazd młodzieżowy na Mazurach

Przyjmujemy obozy sportowe i inne pobyty dla zorganizowanych grup młodzieży.

Wycieczka za miasto dla umocnienia szkolnych więzi

W każdej klasie czy grupie jest potrzebna integracja, której towarzyszy odpoczynek od codziennych, szkolnych obowiązków. Zapraszamy do hotelu Ublik na Mazurach, w którym młodzież odkryje piękno tutejszej przyrody i spędzi aktywnie czas wolny.

Mazury to idealne miejsce na tego typu wycieczkę.

Pobyt na Warmii i Mazurach to doskonała alternatywa dla szkolnej wycieczki, która opiera się na miejskim zwiedzaniu muzeów i zabytków. Wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu sprawia, że nie sposób się tu nudzić.

NASZA OBIETNICA

Niezapomniany pobyt dla młodzieży w wieku szkolnym.

Indywidualnie ustalany termin pobytu

Pełne wyżywienie i komfortowe noclegi

Różnorodne atrakcje w cenie (m.in. kajaki, boisko czy siłownia)

Możliwość rozszerzenia pakietu atrakcji (m.in. jazda konna, dyskoteki, masaże)

OTOCZENIE HOTELU

Przyznajemy skromnie, że znajdujemy się w prawdziwym raju. Gwarantujemy, że nawet nastolatki, którzy nie lubują się w spędzaniu czasu w towarzystwie natury, zmienią zdanie, gdy zobaczą, co znajduje się wokół hotelu.

Jezioro Ublik Mały

Najsłynniejszy zbiornik wodny w tym rejonie. Wokół niego znajdują się trasy wycieczkowe idealne dla młodzieży i widoki, które pamięta się na długo po opuszczeniu Mazur.

Las Ublicki

Kwintesencja mazurskiej natury w jednym miejscu. Tutaj grupa zrelaksuje się i nabierze siły na nadchodzące szkolne obowiązki. Można podziwiać roślinność i podpatrywać zwierzęta, np. żubra, jelenia czy czarnego bociana.

Szwajcaria Orzyska

To kompleks 7 jezior zapierających dech w piersiach. W tym miejscu można wybrać się na rower, dłuższą wycieczkę lub po prostu na spacer w grupie.

Fantastyczny wyjazd dla młodzieży? Postaw na hotel Ublik!